Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Toya Next Satılık Daire

toya next basınekspres satılık daire ve ev fiyatları
Satılık
Toya Next

TOYA NEXT Satılık 4+1 Daire

TOYA NEXT Satılık 4+1 Daire TOYA NEXT konut projesinde  4+1 daireler 248 ile 267 m2 arasın ...
4 2 180 m2ayrıntılar
toya next basınekspres satılık daire ve ev fiyatları
Satılık
Toya Next

Toya Next Satılık 1+1 Daire

3.600.000
TOYA NEXT Satılık Daire 1+1 TOYA NEXT konut projesinde  1+1 daireler 65 ile 83m2 arasında ...
1 1 45 m2ayrıntılar

Toya Next Fotoğraflar

Toya Next Basınekspres

Toya Next

İstanbul Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi sınırlarında yer alan Toya Next projesi, A ve B bloklardan oluşmaktadır. Projenin en büyük avantajlarından biri, hemen önünde bulunan metro istasyonuyla şehir içi ulaşımın son derece kolay olmasıdır. Bölgede Nef 36 Basınekspres, Ng Residence, Polat Tower, Ağaoğlu 212 Avm, Ağaoğlu 212 Ofis ve Nurolpark gibi birçok önemli projenin bulunması, Toya Next’in yatırım değerini artırmaktadır.

Toya Next, İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres’te, akıllı konut kavramını değiştirecek özel bir yaşam projesidir. Teslim ettiği her yapıda özenle düşünülen tüm planlar, daha iyi bir yaşam sunmak amacıyla bir araya getirilmiştir. Yaşama değer katan çözümler, çevreye duyarlı mimari anlayış ve yepyeni kolaylıklar ile zenginlikler sunan Toya Next, evinizdeyken ya da uzaktayken iç rahatlığı ve güvenlik sağlar. Ayrıca, akıllı ev otomasyonu senaryoları, güvenlik önlemleri ve modern mimari çözümleriyle öne çıkar.

Toya Next‘in merkezi konumu, E-5 ve TEM bağlantısı, havaalanı ve metro hattına yakınlığı, yatırım değerini artıran önemli faktörlerdendir. Proje, fonksiyona ve kullanım alanına önem veren bir tasarım anlayışına sahiptir. Ayrıca, sosyal olanakları ile günlük yaşamınıza zenginlik katmaktadır. Toya Next, ayrıcalık ve mutluluğun yanı sıra geleceğe güvenli bir yatırım sunar.

Listeleri Karşılaştır