Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Ataköy Konakları Satılık Daire

Ataköy Konakları Fotoğraflar

Ataköy Konakları

Ataköy Konakları

Ataköy Konakları: İstanbul’un Merkezinde Zamanın Tadını Çıkarın

Zaman, en değerli varlığınızdır. İşte Ataköy Konakları, İstanbul’un merkezinde, Ataköy’de yaşamınıza değerli zamanlar eklemeniz için tasarlandı. Artık trafikle değil, yaşamın tadını çıkararak zamanınızı harcayabilirsiniz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz anlara daha fazla zaman ayırabilir, mutluluğa daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Ataköy Konakları, depremi bir endişe olmaktan çıkarırken, her binanın altında 58 ile 98 adet arasında değişen çapları 80-90 arasında olan yaklaşık 81 km uzunluğunda fore kazıklı radye temel ile güvence altına alınmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından denetlenen Statik Projeleri ile, en iyi inşaat firmalarıyla çalışılarak kalite ve güvence sağlanmıştır.

Ataköy Konakları, güvenliğiniz için kameralı güvenlik sistemi, fotoselli araç geçişi, sesli ve görüntülü intercom sistemi, kesintisiz elektrik gibi özellikler sunuyor.

Hüseyin SARI, İstanbul’un ağırlıklı olarak bulunduğu birçok projeye imza atan başarılı bir mimardır ve Ataköy Konakları‘nda da proje müellifi olarak görev almıştır.

Proje Detayları:

  • Konut Sayısı: 950
  • İnşaat Alanı: 269.744 m²
  • Arsa Alanı: 151.482 m²

Ataköy Konakları’nın Mimarı: HHS Mimarlık HHS Mimarlık, insanların konforlu bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla projenin her aşamasında müşteri taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahip bir firmadır. Yapıları uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme konusundaki uzmanlığı, tasarımlarının hayata geçirilebilir olduğunu kanıtlar.

Ataköy Konakları Sosyal Tesisleri Ataköy Konakları, geniş bir sosyal tesis alanına sahiptir. Basketbol, futbol, voleybol, tenis gibi saha oyunları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness ve aerobik salonları, Türk hamamı, sauna, SPA, yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları gibi birçok seçenek sunarak sakinlerine zengin bir yaşam tarzı sunar.

Listeleri Karşılaştır