Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Sur Yapı Topkapı Evleri Satılık Daire

SurYapı Topkapı Evleri Fotoğraflar

SurYapı Topkapı Evleri

Sur Yapı Topkapı Evleri: Şehrin Kalbinde Huzur Dolu Bir Yaşam!

Açılan her kapının ardında yeni bir hayatın başladığına inanıyoruz. İş, trafik ve stresin dışında, arzuladığınız yaşamı bulacağınız bir dünya Sur Yapı Topkapı Evleri’nde sizleri bekliyor.

Topkapı projemizde, iç bahçe ve avlu gibi mimari unsurlar öne çıkıyor. Bu öğeler, çevreden ve şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için ideal bir kaçış noktası sunuyor. İstanbul’u nasıl yaşayacağınız tamamen size bağlı. Kısacası, Sur Yapı Topkapı Evleri, sizi bekliyor.

Her detayın sizin için düşünüldüğü Sur Yapı Topkapı Evleri’nde gerçek konforu yaşamak için birçok fırsat sizi bekliyor. Süs havuzlarından çim alanlara, pergola altı dinlenme bölgelerinden çocuklarınız için güvenli oyun alanlarına kadar her detay, konforunuz için düşünüldü. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz ahşap deck alanı da sizi bekliyor.

Topkapı Evleri, İstanbul’un merkezinde, hayallerinizin yanı başında, istediğiniz hayatı yaşamanız için size olanak tanıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleriyle sizi bekliyor.

Topkapı Evleri, hastanelere, üniversitelere ve toplu taşıma hatlarına yakın bir konumda bulunuyor. Davutpaşa metro durağına yürüme mesafesinde olan bu projenin merkezi konumu, şehir hayatının tadını çıkarırken huzur dolu bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

Sur Yapı Topkapı Evleri, eski Boyner Fabrikası alanında yer alıyor ve bölgenin yükselen değerlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Tarihi ve kültürel dokusunu koruyan bu bölgede, şehrin karmaşasından uzak, değerli bir yaşam sizi bekliyor.

Listeleri Karşılaştır