Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

İstanbul Sarayları Satılık Daire

İstanbul Sarayları Fotoğraflar

İstanbul Sarayları Ataakent

İstanbul Sarayları

İstanbul Sarayları, İstanbul’un tarihi saraylarının ve çevre semtlerinin esinlenilerek tasarlanmış, özel bir peyzaj anlayışı ve modern mimariye sahip bir konut projesidir. Halkalı/Küçükçekmece bölgesinde, Bosphorus City’e komşu bir konumda, 124.201 metrekarelik bir arsa alanı üzerine inşa edilmiştir.

Toplamda 1.244 konuttan oluşan İstanbul Sarayları, farklı bloklardan ve bölümlerden oluşmaktadır. Hünkar Blokları, Hanzade Blokları, Hisar Kule, Koru Sarayları, Dolmabahçe Köşkü, Sultan Sarayları ve Şehzade Sarayları gibi bölümler, projenin içerisinde yer almaktadır.

İstanbul Sarayları sitesi, konutlara bağlı jeneratör, su deposu, 7/24 güvenlik ve kamera sistemi, açık ve kapalı garaj, 2 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu, spor salonu, basketbol ve tenis sahaları, çocuk parkları, Migros market, yürüyüş alanları, pastane ve kafe gibi olanaklar sunmaktadır.

İstanbul Sarayları, konumu, mimarisi ve zengin sosyal olanaklarıyla dikkat çeken bir yaşam projesidir.

ANKA Emlak Türkiye‘nin ayrıcalığıyla İstanbul Sarayları konut projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için, deneyimli gayrimenkul danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır